web design a tvorba web stránok - aurius media studio

Plynové ventily pre malé kotly a horáky

Plynové ventily pre malé kotly a horáky môžu byť vybavené reguláciou výstupného tlaku plynu alebo môžu byť bez regulátora tlaku. Regulácia môže byť jednostupňová, dvojstupňová alebo plynule modulovaná. Pre moderné zariadenia sú k dispozícii aj plynové ventily s integrovaným modulom pre optimálne riadenie pomeru vzduchu a plynu, ktoré môžu byť tiež v prevedení so zosilovačom tohto pomeru.

CVI systém

Kombinácia plynového ventilu série VK a zapaľovacej elektroniky série S4565. Pri tomto systéme je možné doplniť plynový ventil s moduláciou vzduch / plyn o venturiho trubicu. Vzniká tým veľmi jednoducho aplikovateľný a rozmerovo nenáročný kompaktný systém, ktorý zaručuje správne miešanie pomeru plynu a vzduchu pre spaľovanie. To umožňuje konštrukciu vykurovacieho zariadenia so širokým modulačným pásmom (20% až 100% výkonu) bez nutnosti zložitého nastavenia optimálneho spaľovania v celom tomto modulačnom pásme.
 

Séria VR46/86

Plynové ventily pre systémy s elektronickým zapaľovaním horáka.
 

Séria V46/86

Plynové ventily pre systémy s večným plamienkom.
 

Séria V44/88

Plynové ventily pre systémy s večným plamienkom.
 
Vyhľadávanie


Divízie Honeywell

Automatizácia v priemysle Automatizácia v budovách Automatizácia v domoch a bytoch Snímače a spínače Riadenie spaľovania